Mark Of Domain markalaşma süreçlerinde uzun yıllardan bu yana edindiği tecrübe ve birikimlerini müşterileri için her geçen gün daha geliştiriyor. Dünya ekonomisinin sektörel bazda büyüme trendlerini sürekli takip eden ekibimiz size pazarlama çalışmalarında yol arkadaşlığı yapıyor.

Pazarlamanın Önemi;

Rakiplerinizi tanıma, yaptığınız projelerin sektöre uyumluluğu, Benchmark Analizleri, Swot Analizleri, Stratejik İş Planları, Stratejik Aktivite Planları gibi örnek verilecek birçok parametre pazarlamanın olmazsa olmazları..

Son yıllarda pazarlamanın dijital pazara yönlenmesi, dijital pazarın büyümesi, toplumların sosyal medya alışkanlıkları, pazarlama bütçelerinin dijitale yönlenmesinde büyük ölçüde etkili olmuştur. Bu nedenle sosyal medya pazarlamasıda önem kazanmıştır. Günlük milyonlarca yapılan tasarımlar, paylaşımlar, reklamlar, çekilen fotoğraf ve videolar her sektörün rekabette yarış halinde olduğununun kanıtıdır. Bir kampanya için yapılan çalışmalar harcanan bütçeler ve hedef kitle ile uyumu, sosyal medyanın bu kampanyada en çok tercih edilen alan olması da iş sektörünü bu bağlamda dijital pazara yönlendirmiştir. Yeni bulunan her fikir her yazılım teknoloji gelişmeleri ve beyin fırtınaları yapılan tüm argeler yeniliklerin birbiri ardına gelmesine vesile olmuştur. Gelecek yıllarda da bu süreçlerin daha hızlı olması yeni nesillerin bu bağlamda yeni fikirler geliştirmesi ve buna bağlı olarak ilerleyen teknolojik gelişmeler pazarlamanın daha birçok değişime uğrayacağının kanıtıdır. Bizim markalarımızda bu süreçlerde hızla koşmaya devam etmektedir. Çözüm ortaklarımızdan olmaya hazırsanız bize soru sormaktan çekinmeyin.  

Domain, Marka ve Yatırım Projeleri Danışmanlığı

Faaliyet Alanları;

Film Yapım, Müzik Yapım, Tekstil, Reklamcılık, Fotoğrafçılık, Radyo ve Televizyon

Müşteri Hizmetleri
0554 326 66 66
Bizi Takip Edin
  • Instagram - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • Beyaz Facebook Simge
  • YouTube - Beyaz Çember

Copyright © 2020 Mark Of Domain - Her hakkı saklıdır. Domain, Marka ve Yatırım Projeleri Danışmanlığı